Kontakta oss

Här nedan finner du kontaktuppgifter och information om våra medarbetare.

Telefon: 010-483 80 00
E-post: info@srfkonsult.se
Organisationsnummer: 556099-2520

 

Ann-Marie Vesterdahl

Medlemsservice
Tel: 010-483 80 67
ann-marie.vesterdahl@srfkonsult.se

Anna Tallavaara

Utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 31
anna.tallavaara@srfkonsult.se

Åse Hansen

Koordinator Kvalitétsenheten och Auktoriserad Redovisningskonsult
Tel: 010-483 80 45
ase.hansen@srfkonsult.se

Catrine Dahl

Löneexpert och Auktoriserad Lönekonsult
Tel: 010-483 80 58
catrine.dahl@srfkonsult.se

Claes Eriksson

Redovisningsexpert
Tel: 010-483 80 51
claes.eriksson@srfkonsult.se

Eva Byström

Marknad och kommunikation
Tel: 010-483 80 81
eva.bystrom@srfkonsult.se

Eva Jansson

Utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 33
eva.jansson@srfkonsult.se

Eva Perninge Forsell

Kvalitétsenheten
Tel: 010-483 80 42
eva.perninge.forsell@srfkonsult.se

Eva Sandström

Sakkunskapsenheten och Auktoriserad Redovisningskonsult
Tel: 010-483 80 41
eva.sandstrom@srfkonsult.se

Fredrik Dahlberg

vice vd och enhetschef Kvalité och Sakkunskapsenheten
Tel: 010-483 80 71
fredrik.dahlberg@srfkonsult.se

Helen Bäckqvist

Samordnare sakkunskapsenheten och Auktoriserad Redovisningskonsult
Tel: 010-483 80 43
helen.backqvist@srfkonsult.se

Jan Wallin

Tryckeri/Logistik
Tel: 010-483 80 82
jan.wallin@srfkonsult.se

Jonas Sjulgård

Skattejurist

Karolina Gunnarsson

Marknad och kommunikation
Tel: 010-483 80 83
karolina.gunnarsson@srfkonsult.se

Katarina Norberg

Medlemsservice
Tel: 010-483 80 62
katarina.norberg@srfkonsult.se

Kerstin Johansson

Säljare
Tel: 010-483 80 38
kerstin.johansson@srfkonsult.se

Kristina Steen

Medlemsservice
Tel: 010-483 80 64
kristina.steen@srfkonsult.se

Lena Hedman

Ekonomi
Tel: 010-483 80 63
lena.hedman@srfkonsult.se

Lena Iredahl

Enhetschef medlemsservice
Tel: 010-483 80 74
lena.iredahl@srfkonsult.se

Margareta Perlström

Administrativ chef
Tel: 010-483 80 66
margareta.perlstrom@srfkonsult.se

Maria Jakobsson

Utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 34
maria.jakobsson@srfkonsult.se

Maria Lennolf

Försäkringar och administration
Tel: 010-483 80 68
maria.lennolf@srfkonsult.se

Marie Kapla

Teamledare utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 35
marie.kapla@srfkonsult.se

Mats Brockert

Skatteexpert
Tel: 010-483 80 53
mats.brockert@srfkonsult.se

Mikael Carlson

Branschansvarig Redovisning
mikael.carlson@srfkonsult.se

Nadia Granqvist

Marknad och kommunikation
Tel: 010-483 80 84
nadia.granqvist@srfkonsult.se

Nina Eriksson

Medlemsservice
Tel: 010-483 80 72
nina.eriksson@srfkonsult.se

Petra Lagnehag Zars

Marknadschef
Tel: 010-483 80 86
petra.lagnehag.zars@srfkonsult.se

Pia Ljunggren

Utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 36
pia.ljunggren@srfkonsult.se

Pontus Vogel

Studievägledare Utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 37
pontus.vogel@srfkonsult.se

Roland Sigbladh

Förbundsdirektör och vd
Tel: 010 - 483 80 76
roland.sigbladh@srfkonsult.se

Sandra Berglund Vega

Marknad och kommunikation
Tel: 010-483 80 87
sandra.berglund.vega@srfkonsult.se

Sophia Andersson

Administratör kvalitetsenheten
Tel: 010-483 80 47
sophia.andersson@srfkonsult.se

Victoria Müller

Kvalitetsrådgivare
Tel: 010-483 80 46
victoria.muller@srfkonsult.se

Zennie Sjölund

Branschansvarig Lön
Tel: 010-483 80 56
zennie.sjolund@srfkonsult.se
12
Feb
12 Feb

Extra skatteinbetalning

Extra skatteinbetalning (fyllnadsbetalning) ska vara bokförd på Skatteverkets konto om du räknar med ett underskott av slutlig skatt på mer än 30 000 kr. Gäller fysiska personer, enskilda näringsidkare och företag med bokslutsdatum 30 ...

Läs mer
Gå till kalendariet Lägg till i kalender

Srf Nyheter

Se alla nyheter
Prenumerera