GävleDala kretsens styrelse

Tina Vestman

Ordförande
E-post: tina@tikon.se
Tikon AB, Borlänge

Gunilla Noreng-Andersson

Kassör/sekreterare
E-post: gunilla.noreng@redeko.net
Redeko AB, Gävle

Erik Nilsson

Sekreterare
E-post: erik.nilsson@joperedovisning.se
JOPE Redovisning, Söderhamn

Karin Kling

Ledamot
E-post: karin@klingredovisning.se
Kling Redovisning AB, Borlänge

Linda Löfgren-Andersson

Revisor
Aktiv Revision i Gävle AB, Gävle

Monica Östman

Revisorssuppleant
E-post: monica@tunaredovisning.se
Tuna Redovisning AB, Borlänge

Ann-Christin Westlund

Valberedningen
E-post: info@anjawe.com
ANJAWE Service, Falun

Inga Hjalmarsson

Valberedningen
E-post: inga.hjalmarsson@dalaekonomerna.se
Dala Ekonomerna i Leksand
 
26
Jun
26 Jun

Moms – periodisk sammanställning – e-tjänst

Du som har sålt varor eller tjänster momsfritt till företag i andra EU-länder ska ha skickat in periodisk sammanställning för maj 2017 till Skatteverket om du använder e-tjänsten.

Läs mer
Gå till kalendariet Lägg till i kalender

Srf Nyheter

Se alla nyheter
Prenumerera