Östra kretsens styrelse

Här nedan finner du kontaktuppgifter till kretsstyrelsen för Östra kretsens styrelse.

Björn Svensson

Ordförande
Tel: 013-14 68 20
E-post: sbjorn@aktivredovisning.se
Linköping

Magnus Tofvesson

Sekreterare
Tel: 0490-833 43
E-post: magnus@garpek.se
Västervik

Anna Lisjö

Kassör
Tel: 0156-165 28
Mobil: 070-313 16 03
E-post: anna@kaekonomi.se
Trosa

Carina Klang

Ledamot
Tel: 013-607 70
Mobil: 070-853 88 02
E-post: carina@klangab.se
Vreta Kloster

Ann-Catrin Axelblom

Ledamot
Tel: 013-27 44 11
Mobil: 070-227 44 99
E-post: info@ackontoret.com
Linköping

Lars Svensson

Revisor
Tel: 0143-125 55
E-post: lars.svensson@vadbok.se
Vadstena

Sören Nilsson

Revisorssuppleant
Tel: 011-13 16 75
E-post: soren.nilsson@snredo.se
Norrköping

Tony Eloff

Valberedningen
Tel: 0122-139 00
E-post: tony@foretagstjanst.info

Kerstin Wiman

Valberedningen
Tel: 011-16 51 52
E-post: kerstin@wimans.se
 
26
Apr
26 Apr

Omsättning över 40 miljoner kr

Om ditt företag har en omsättning på över 40 miljoner kr ska – moms för mars 2017 vara bokförd på Skatteverkets konto – moms- och arbetsgivardeklarationer för mars 2017 ha kommit in till Skatteverket.

Läs mer
Gå till kalendariet Lägg till i kalender

Srf Nyheter

Se alla nyheter
Prenumerera