Norrlandskretsens styrelse

Här nedan finner du kontaktuppgifter till kretsstyrelsen för Norrlandskretsens styrelse.

Fredrik Dahlberg

Ordförande
Tel: 0910-71 35 00
E-post: fredrik.dahlberg@dahlbergpartner.se
Dahlberg & Partner AB, Expolaris Center, 931 78 Skellefteå

Annika Lundberg

Ledamot/kassör
Mobil: 0660-37 85 49
E-post: annika@redaekonomi.se
REDAEKONOMI i Övik AB, Strandgatan 7 C, 891 39 Örnsköldsvik

Sara Martinell

Ledamot
Tel: 0660-43 18 70
E-post: sara.martinell@kuststadensekonomi.se
Kuststadens ekonomi AB, c/o YOUnited Professionals, Storgatan 19 B, 891 34 Örnsköldsvik

Lars Wiglöv

Ledamot
Mobil: 070-666 23 65
E-post: lars.wiglov@ekonomigruppen.nu
Ekonomigruppen Umeå, Skolgatan 97, 90331 Umeå.

Yvonne Lohela

Ledamot
Tel: 0670-175 70
E-post: yvonne@ekorrit.se
Ekorrit AB, Lövbergavägen 8, 833 35 Strömsund

Åsa Richnau Ersson

Valberedningen
Tel: 060-180 160
Mobil: 070-347 04 27
E-post: asa.richnau-ersson@solventum.se
Solventum Redovisningsbyrå AB, Box 750, 851 22 Sundsvall

Ingrid Gustavsson

Valberedningen
Tel: 090-13 28 80
Mobil: 070 – 354 93 66
E-post: ingrid@acanto.se
Acanto Redovisning AB, Skolgatan 97, 903 31 Umeå

Ulf Persson

Valberedningen
Mobil: 070-444 41 30
E-post: ulf@cpr.nu
Byrå Caritha Persson AB, Järvedsleden 2, 891 60 Örnsköldsvik

Anna Gustafsson

Valberedningen
Tel: 0960-65 45 80
E-post: anna.redok@telia.se
Redovisningskonsulterna, Redok AB, Stationsgatan 2, 933 32 Arvidsjaur
 
12
dec
12 dec

Underskott av slutlig skatt

Inbetalning av underskott av slutlig skatt ska vara bokförd på Skatteverkets konto om du fick slutskattebesked i september 2018.

Läs mer
Gå till kalendariet Lägg till i kalender