Norrlandskretsens styrelse

Här nedan finner du kontaktuppgifter till kretsstyrelsen för Norrlandskretsens styrelse.

Roland Hyving

Ordförande
Tel: 0660-931 00
Mobil: 070-65 63 100
E-post: roland.hyving@ekorola.se
Ekorola AB, Fabriksgatan 23, 891 33 Örnsköldsvik

Gunilla Nordstrand

Ledamot/Kassör
Mobil: 070-352 99 49
E-post: gunilla.nordstrand@solventum.se
Solventum, Box 750, 851 22 Sundsvall

Torbjörn Jakobsson

Ledamot
Mobil: 070-699 41 41
E-post: torbjorn@j-w.se
Jakobsson Wiklund, Viktoria Esplanaden 23, 891 35 Örnsköldsvik

Lars Wiglöv

Ledamot
Mobil: 070-666 23 65
E-post: lars.wiglov@ekonomigruppen.nu
Lars Wiglöv, Ekonomigruppen, Skolgatan 97, 90331 Umeå.

Anders Wiklund

Ledamot
Tel: 0612-69 65 95
Mobil: 076-769 80 07
E-post: anders@block.nu
Block Revisionsbyrå AB, Hällgumsgatan 2, 872 36 KRAMFORS

Åsa Richnau Ersson

Valberedningen
Tel: 060-180 160
Mobil: 070-347 04 27
E-post: asa.richnau-ersson@solventum.se
Solventum Redovisningsbyrå AB, Box 750, 851 22 Sundsvall

Ingrid Gustavsson

Valberedningen
Tel: 090-13 28 80
Mobil: 070 – 354 93 66
E-post: ingrid@acanto.se
Acanto Redovisning AB, Skolgatan 97, 903 31 Umeå

Ulf Persson

Valberedningen
Mobil: 070-444 41 30
E-post: ulf@cpr.nu
Byrå Caritha Persson AB, Järvedsleden 2, 891 60 Örnsköldsvik

Anna Gustafsson

Valberedningen
Tel: 0960-65 45 80
E-post: anna.redok@telia.se
Redovisningskonsulterna, Redok AB, Stationsgatan 2, 933 32 Arvidsjaur
 
20
okt
20 okt

Moms – periodisk sammanställning – blankett

Du som har sålt varor eller tjänster momsfritt till företag i andra EU-länder ska ha skickat in periodisk sammanställning för september och tredje kvartalet 2017 till Skatteverket om du använder pappersblanketten.

Läs mer
Gå till kalendariet Lägg till i kalender

Srf Nyheter

Se alla nyheter
Prenumerera