Norrlandskretsens styrelse

Här nedan finner du kontaktuppgifter till kretsstyrelsen för Norrlandskretsens styrelse.

Fredrik Dahlberg

Ordförande
Tel: 0910-71 35 00
E-post: fredrik.dahlberg@dahlbergpartner.se
Dahlberg & Partner AB, Expolaris Center, 931 78 Skellefteå

Annika Lundberg

Ledamot/kassör
Mobil: 0660-37 85 49
E-post: annika@redaekonomi.se
REDAEKONOMI i Övik AB, Strandgatan 7 C, 891 39 Örnsköldsvik

Sara Martinell

Ledamot
Tel: 0660-43 18 70
E-post: sara.martinell@kuststadensekonomi.se
Kuststadens ekonomi AB, c/o YOUnited Professionals, Storgatan 19 B, 891 34 Örnsköldsvik

Lars Wiglöv

Ledamot
Mobil: 070-666 23 65
E-post: lars.wiglov@ekonomigruppen.nu
Ekonomigruppen Umeå, Skolgatan 97, 90331 Umeå.

Yvonne Lohela

Ledamot
Tel: 0670-175 70
E-post: yvonne@ekorrit.se
Ekorrit AB, Lövbergavägen 8, 833 35 Strömsund

Åsa Richnau Ersson

Valberedningen
Tel: 060-180 160
Mobil: 070-347 04 27
E-post: asa.richnau-ersson@solventum.se
Solventum Redovisningsbyrå AB, Box 750, 851 22 Sundsvall

Ingrid Gustavsson

Valberedningen
Tel: 090-13 28 80
Mobil: 070 – 354 93 66
E-post: ingrid@acanto.se
Acanto Redovisning AB, Skolgatan 97, 903 31 Umeå

Ulf Persson

Valberedningen
Mobil: 070-444 41 30
E-post: ulf@cpr.nu
Byrå Caritha Persson AB, Järvedsleden 2, 891 60 Örnsköldsvik

Anna Gustafsson

Valberedningen
Tel: 0960-65 45 80
E-post: anna.redok@telia.se
Redovisningskonsulterna, Redok AB, Stationsgatan 2, 933 32 Arvidsjaur
 
26
aug
26 aug

Moms – periodisk sammanställning – e-tjänst

Du som har sålt varor eller tjänster momsfritt till företag i andra EU-länder ska ha skickat in periodisk sammanställning för juli 2019 till Skatteverket om du använder e-tjänsten.

Läs mer
Gå till kalendariet Lägg till i kalender