Stockholmskretsens styrelse

Här nedan finner du kontaktuppgifter till kretsstyrelsen för Stockholmskretsens styrelse.

John E Eriksson

Ordförande
Tel: 08-616 00 50
Mobil: 0708-24 54 94
E-post: john.eriksson@juristernas.com
Juri§ternas, Företagskonsult AB, S:t Paulsgatan 34, Box 17226, 104 62 Stockholm

Ronny Erhardsson

Vice ordförande
Tel: 08-56 20 38 39
Mobil: 0736 20 38 39
E-post: ronny.erhardsson@mazars.se
Mazars SET Revisionsbyrå, Mäster Samuelsgatan 56, Box 1317, 111 83 Stockholm

Kristina Janstål

Kassör
Tel: 08-544 738 51
Mobil: 0708-88 25 01
E-post: kristina.janstal@rtmekonomi.se
RTM Ekonomi AB, Nytorpsvägen 24, 183 71 Täby

Lee Nordström

Ledamot
Tel: 08-16 99 25
Mobil: 0708-16 99 25
E-post: lee.nordstrom@duxol.se
Duxol Konsult AB, Birger Jarlsgatan 131 A, 113 56 Stockholm

Mats Lagström

Ledamot
Mobil: 070-795 65 10
E-post: info@laginvest.se
Kungsholmens Affärskonsult AB, Gjutargatan 12, Box 260 15, 100 41 Stockholm

Fredrik Waker

Suppleant
Tel: 08-505 736 01
Mobil: 0708-54 54 57
E-post: fredrik@wakers.se
Wakers Consulting AB, St Eriksg 63/Kungsholms Strand, Box 2112, 174 02 Sundbyberg

Sissel Sigbladh

Suppleant
Tel: 08-731 66 21
Mobil: 070-718 69 12
E-post: sissel@sigbladh.se
Sigbladh Ekonomi AB, Vasavägen 78, Box 10022, 181 10 Lidingö

Lena Thunman

Revisor
E-post: lena@deducta.se
Deducta AB, Renhammarsvägen 20, 168 67 Bromma

Mikael Asklund

Revisorssuppleant
E-post: mikael.asklund@juristernas.com
Juristernas BCS Ekonomikonsult AB, S:t Paulsgatan 34, NB, Box 172 26, 104 62 Stockholm

Maud Engman

Valberedningen
Tel: 08-621 81 00
Mobil: 0709-29 51 80
E-post: maud.engman@se.pwc.com
ME Redovisning Maud Engman, Vintervägen 25, 177 60 Järfälla

Kari Langenoja

Valberedningen
E-post: absilvi@gmail.com
Silvi AB, Enhagsslingan 1 B, 187 40 Täby
 
20
okt
20 okt

Moms – periodisk sammanställning – blankett

Du som har sålt varor eller tjänster momsfritt till företag i andra EU-länder ska ha skickat in periodisk sammanställning för september och tredje kvartalet 2017 till Skatteverket om du använder pappersblanketten.

Läs mer
Gå till kalendariet Lägg till i kalender

Srf Nyheter

Se alla nyheter
Prenumerera