Västra kretsens styrelse

Här nedan finner du kontaktuppgifter till kretsstyrelsen för Västra kretsens styrelse.

Maria Lindström

Ordförande, Auktoriserad Redovisningskonsult
Tel: 031-88 40 03
Mobil: 070-354 83 91
E-post: maria.lindstrom@modernekonomi.se
Modern Ekonomi Göteborg AB, Box 7164, 402 33 Göteborg

Martin Karlsson

martin@ekonomiansvarig.se
Tel: 033-28 98 75
Mobil: 070-643 96 15
E-post: martin@ekonomiansvarig.se
Ekonomiansvarig AB

Gul Ali

Ledamot, Auktoriserad Redovisningskonsult
Tel: 033-720 80 82
Mobil: 070-6169670
E-post: gul@toarpskonsult.se
Fax: 033-5555079
www.toarpskonsult.se

Monika Kyrk

Sekreterare, Auktoriserad Redovisningskonsult
Mobil: 070-88 221 50
E-post: kyrk@telia.com
M Kyrk ekonomikonsult
Fjällakvarnsv 2
541 92 Skövde

Erica Salén

Ledamot, Auktoriserad Redovisningskonsult
Mobil: 070-494 36 38
E-post: erica@arods.se
Aröds Redovisningstjänst

Helen Skager

Suppleant, Auktoriserad Redovisningskonsult
Mobil: 0707-70 80 48
E-post: helen@hred.se
HRed AB
Södragårdsvägen 10
438 36 Landvetter

Sandra Johansson

Suppleant, Auktoriserad Redovisningskonsult
Mobil: 070-4412314
E-post: sa.jo@flexfunktion.com
Flexfunktion ekonomibyrå
Kungsgatan 10
441 30 Alingsås

Ingela gustafsson

Valberedningen, Auktoriserad Redovisningskonsult
E-post: ingela.gustafsson@modernekonomi.se

Hans Friberg

Valberedningen, Auktoriserad Redovisningskonsult
E-post: hans.friberg@hcf.se

Mikael Frosteke

Valberedningen, Auktoriserad Redovisningskonsult
E-post: mikael@arivab.se
 
20
okt
20 okt

Moms – periodisk sammanställning – blankett

Du som har sålt varor eller tjänster momsfritt till företag i andra EU-länder ska ha skickat in periodisk sammanställning för september och tredje kvartalet 2017 till Skatteverket om du använder pappersblanketten.

Läs mer
Gå till kalendariet Lägg till i kalender

Srf Nyheter

Se alla nyheter
Prenumerera