Västra kretsens styrelse

Här nedan finner du kontaktuppgifter till kretsstyrelsen för Västra kretsens styrelse.

Helen Skager

Ordförande, Auktoriserad Redovisningskonsult
Mobil: 070-770 80 48
E-post: helen@hred.se
HRed AB
Södragårdsvägen 10, 438 36 Landvetter

Martin Karlsson

Kassör
Tel: 033-28 98 75
Mobil: 070-643 96 15
E-post: martin@ekonomiansvarig.se
Ekonomiansvarig AB

Maria Lindström

Ledamot
E-post: maria.lindstrom@se.mcd.com

Monika Kyrk

Sekreterare, Auktoriserad Redovisningskonsult
Mobil: 070-88 221 50
E-post: kyrk@telia.com
M Kyrk ekonomikonsult
Fjällakvarnsv 2, 541 92 Skövde

Erica Salén

Ledamot, Auktoriserad Redovisningskonsult
Mobil: 070-494 36 38
E-post: erica@arods.se
Aröds Redovisningstjänst

Sandra Johansson

Suppleant, Auktoriserad Redovisningskonsult
Mobil: 070-4412314
E-post: sa.jo@flexfunktion.com
Flexfunktion ekonomibyrå
Kungsgatan 10, 441 30 Alingsås

Ingela gustafsson

Valberedningen, Auktoriserad Redovisningskonsult
E-post: ingela.gustafsson@modernekonomi.se

Hans Friberg

Valberedningen, Auktoriserad Redovisningskonsult
E-post: hans.friberg@hcf.se

Mikael Frosteke

Valberedningen, Auktoriserad Redovisningskonsult
E-post: mikael@arivab.se
 
25
sep
25 sep

Moms – periodisk sammanställning – e-tjänst

Du som har sålt varor eller tjänster momsfritt till företag i andra EU-länder ska ha skickat in periodisk sammanställning för augusti 2018 till Skatteverket om du använder e-tjänsten.

Läs mer
Gå till kalendariet Lägg till i kalender