Kontakta oss

Här nedan finner du kontaktuppgifter och information om våra medarbetare.

Telefon: 010-483 80 00Telefontid växel 09:00-16:00, lunchstängt 12:00-13:00.  info@srfkonsult.se
E-post: info@srfkonsult.se
Organisationsnummer: 556099-2520

 

Ann-Marie Vesterdahl

Medlemsservice
(Föräldraledig)

Anna Tallavaara

Utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 31
anna.tallavaara@srfkonsult.se

Camilla Boije

Kvalitetsrådgivare
Tel: 010-483 80 48
camilla.boije@srfkonsult.se

Caroline Prochéus

Utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 39
caroline.procheus@srfkonsult.se

Catrine Dahl

Löneexpert och Auktoriserad Lönekonsult
Tel: 010-483 80 58
catrine.dahl@srfkonsult.se

Claes Eriksson

Redovisningsexpert
Tel: 010-483 80 51
claes.eriksson@srfkonsult.se

Eva Byström

Marknad och kommunikation
Tel: 010-483 80 81
eva.bystrom@srfkonsult.se

Eva Perninge Forsell

Sekreterare Disciplinnämnden
Tel: 010-483 80 42
eva.perninge.forsell@srfkonsult.se

Felix Wiklund

Säljare
Tel: 010-483 80 32
felix.wiklund@srfkonsult.se

Fredrik Polland

Utbildningschef
Tel: 010-483 80 33
fredrik.polland@srfkonsult.se

Jonas Sjulgård

Skattejurist

Karolina Gunnarsson

Marknad och kommunikation
Tel: 010-483 80 83
karolina.gunnarsson@srfkonsult.se

Katarina Wennerhult

Medlemsservice
medlem@srfkonsult.se

Kerstin Johansson

Säljare
Tel: 010-483 80 38
kerstin.johansson@srfkonsult.se

Kristina Steen

Medlemsservice
medlem@srfkonsult.se

Lena Hedman

Ekonomi
Tel: 010-483 80 63
lena.hedman@srfkonsult.se

Lena Iredahl

Medlemsservice
medlem@srfkonsult.se

Lena Rohlén

Marknad och kommunikation
Tel: 010-483 80 87
lena.rohlen@srfkonsult.se

Margareta Perlström

Administrativ chef
Tel: 010-483 80 66
margareta.perlstrom@srfkonsult.se

Maria Jakobsson

Utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 34
maria.jakobsson@srfkonsult.se

Maria Lennolf

Försäkringar och administration
forsakring@srfkonsult.se

Marie Bergman

Kvalitetschef
Tel: 010-483 80 41
marie.bergman@srfkonsult.se

Marie Kapla

Teamledare utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 35
marie.kapla@srfkonsult.se

Mats Brockert

Skatteexpert
Tel: 010-483 80 53
mats.brockert@srfkonsult.se

Melinda Olsson

Medlemsservice
medlem@srfkonsult.se

Mikael Carlson

Branschansvarig Redovisning
mikael.carlson@srfkonsult.se

Nadia Granqvist

Marknad och kommunikation
Tel: 010-483 80 84
nadia.granqvist@srfkonsult.se

Petra Lagnehag Zars

Marknadschef
Tel: 010-483 80 86
marknad@srfkonsult.se

Pia Ljunggren

Utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 36
pia.ljunggren@srfkonsult.se

Pontus Vogel

Studievägledare Utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 37
pontus.vogel@srfkonsult.se

Roland Sigbladh

Förbundsdirektör och vd
Tel: 010 - 483 80 76

Sophia Andersson

Utbildningsenheten
Tel: 010-483 80 47
sophia.andersson@srfkonsult.se

Victoria Müller

Kvalitetsrådgivare
Tel: 010-483 80 46
victoria.muller@srfkonsult.se

Zennie Sjölund

Branschansvarig Lön och enhetschef Sakkunskapsenheten
Tel: 010-483 80 56
zennie.sjolund@srfkonsult.se
12
dec
12 dec

Underskott av slutlig skatt

Inbetalning av underskott av slutlig skatt ska vara bokförd på Skatteverkets konto om du/ditt företag fick slutskattebesked i september 2017.

Läs mer
Gå till kalendariet Lägg till i kalender

Srf Nyheter

Se alla nyheter
Prenumerera